Inwestycja

Miejsce z charakterem

Ząbki to niewielkie miasteczko położone na północny-wschód od Warszawy, graniczące z jedną z największych dzielnic stolicy, czyli Targówkiem. Niegdyś było ono jednym z najmodniejszych miejsc zamieszkania wśród zamożnych osób, dlatego można tu spotkać zabudowę willową. Aktualnie wzrósł popyt na zakup nowego mieszkania w Ząbkach, gdyż ceny mieszkań są niższe niż w okolicznych dzielnicach Warszawy. Powstają tu liczne nowoczesne osiedla z niską zabudową, parkingami podziemnymi i dużą ilością zieleni.

Miejscowość może się pochwalić dużą ilością nowo wybudowanych dróg. Można nimi dojechać zarówno do Warszawy, jak i innych dalszych miast w Polsce. Bliskość trasy S8 – północnej obwodnicy Warszawy. Ząbki są objęte komunikacją ZTM. Wiele linii autobusowych, dziennych i nocnych, to duże udogodnienie dla mieszkańców pracujących w Warszawie. Funkcjonuje tu także komunikacja PKP. Ząbki oferują wiele atrakcji dla mieszkańców, w tym możliwość uczestniczenia w zajęciach edukacyjnych i artystycznych dla każdego. Sport można uprawiać w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz licznym ścieżkom rowerowym i do biegania.

Mieszkanie w Ząbkach ma wiele zalet. Liczne przedszkola, żłobki i szkoły sprawiają, że mieszkańcy Ząbek nie muszą szukać ośrodków edukacji w stolicy. Ponadto miasteczko jest świetnie wyposażone w infrastrukturę miejską: sklepy, lokale usługowe, ośrodki kultury i sportu. To idealne miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, gwarantują to liczne atrakcje i festiwale sportowe dla nich dedykowane. Odnajdą się tu także osoby lubiące ciszę i bliskość zieleni, które lubią mieszkać z dala od typowego zgiełku miasta, jednocześnie nie tracąc dobrego dojazdu do pracy.

 

Comfort Residence

Comfort Residence to nasza nowa inwestycja w podwarszawskich Ząbkach. Projekt realizowany jest przy ulicy Krasickiego 2. Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy, mieszkańcy zapewniają sobie łatwy dostęp do centrum Warszawy, bez wszystkich uciążliwości, wiążących się z mieszkaniem w bardziej obleganych dzielnicach.

Do dyspozycji oddajemy 30 mieszkań o powierzchni od 30 do 60 m kw oraz lokale usługowe na parterze.

Nasza oferta obejmuje:

 • 5-piętrowy budynek o kaskadowej bryle
 • nowoczesny design i ciekawa elewacja
 • funkcjonalny rozkład mieszkań
 • duże okna i szklane balustrady
 • balkony lub przestronne tarasy
 • budynek zostanie przystosowany do monitoringu, a każde mieszkanie wyposażone w antywłamaniowe drzwi
 • 25 komórek lokatorskich (nie do wszystkich mieszkań)
 • budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych
 • garaż podziemny
 • winda
 • stan prawny działki – własność

Elegancja i nowoczesność

O komfort w mieszkaniach naszej nowej inwestycji w Ząbkach zadbało biuro architektoniczne PUCH. Połączyło nowoczesny design z wygodą, jakie sprawią, że przyszli mieszkańcy będą cieszyć się ponadczasowymi wnętrzami przez wiele lat.

Wsparcie

Nie mogliście lepiej trafić, jeśli poszukujecie nowego, wygodnego mieszkania dla siebie. Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Doradzimy, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, a także wesprzemy w sprawach kredytowych, byście mogli zamieszkać w jednym z lokali, powstałych dzięki naszej nowej inwestycji w podwarszawskich Ząbkach.